Štyri nové LEGO® Classic sety v januári 2024!

Téma LEGO® Classic bude tiež pokračovať aj v roku 2024 a už od začiatku roka prichádzajú štyri nové sety. Téma classic sa zvykne sústrediť na mladších staviteľov a aj v roku 2024 ponúkne rozmanitú várku farebných LEGO® kociek.

Primárnym poslaním týchto setov je kreativita. Séria classic prináša v novom roku sústredenie sa na zvieratá, vozidlá, stavby a planéty.

Zoznam všetkých LEGO® Classic setov vychádzajúcich 1. januára 2024

LEGO® Classic 11034 Tvorivé domáce zvieratká

Vďaka 450 kockám LEGO® vrátane špeciálnych dielikov s očami a ústami a jednoduchým návodom krok za krokom si deti môžu postaviť psa s miskou a kosťou, mačku na podstavci, škrečka s jablkom, králika s mrkvou a vtáka na bidielku. Potom si pomocou priložených návrhov na alternatívne farby, tvary a funkcie môžu deti prestavať svojich domácich miláčikov zábavným, novým spôsobom. LEGO® Classic 11034 Tvorivé domáce zvieratká je dostupné v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za 32,99 €.


LEGO® Classic 11035 Tvorivé domčeky

Pomocou jednoduchého návodu postavia deti 6 modelov v rôznych výškach a tvaroch. Kreatívna zábava pokračuje, až budú deti ukladať na domčeky ďalšie kocky a vymieňať dvere, okná, strechy, záhrady a iné prvky, aby zmenili ich dizajn. Súčasťou balenia je aj 8 nápadov, ktoré deti inšpirujú novým kreatívnym možnostiam. Ak chcete zábavu ešte rozšíriť, deti si môžu postaviť jeden obrovský dom LEGO® s použitím množstva kociek a dielikov z balenia. LEGO® Classic 11035 Tvorivé domčeky kúpite v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za cenu 54,99 €.


LEGO® Classic 11036 Tvorivé vozidlá

Toto farebné balenie áut obsahuje rozličné kocky a dieliky a takisto aj jednoduché návody, vďaka ktorým si môžete postaviť farebnú sadu nekonečne pretvárateľných vozidiel.

Vďaka 900 stavebným kockám, špeciálnym dielikom, 52 kolieskam a jednoduchému návodu si deti môžu postaviť policajné auto, zmrzlinárske auto, ATV štvorkolku, čelný nakladač, nákladné auto, kombi, terénne auto a hračkársku limuzínu. Potom si deti môžu prestavať svoje vozidlá novými a zábavnými spôsobmi pomocou rôznych nápadov na iné vzory, parádne detaily a farebné dekorácie. Môžu otestovať svoje vlastné návrhy a rozvíjať svoje tvorivé konštrukčné zručnosti. LEGO® Classic 11036 Tvorivé vozidlá nájdete v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za cenu 54,99 €.


LEGO® Classic 11037 Tvorivé planéty

Ľahko zostaviteľná hračkárska slnečná sústava, astronaut a model raketoplánu sú ideálne pre deti, ktoré chcú stavať, hrať sa a odvážne sa vydať tam, kam sa ešte žiadny staviteľ LEGO® nevydal!

Z farebných kociek si deti môžu postaviť hračkársku kozmickú loď, mimozemšťana, astronauta a mini slnečnú sústavu vrátane Marsu, Zeme, Slnka a Saturnu s prstencami. Vesmírne modely si potom môžu prispôsobiť pomocou alternatívnych farieb, tvarov, očí, výrazov a stojana, vďaka ktorému možno model otáčať. K dispozícii sú dokonca aj dieliky, ktoré svietia v tme a bude ich vidieť aj v noci. Vesmírna kreativita pokračuje návrhmi na alternatívne stavby vrátane kompletnej slnečnej sústavy s 8 planétami. LEGO® Classic 11037 Tvorivé planéty nájdete v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za cenu 27,99 €.

Nezabudnite, že v termíne od 20. do 24. januára 2024 je pre všetkých členov programu LEGO® Insiders pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode možné získať dvojnásobnú porciu LEGO® Insiders bodov. Viac informácií som spísal v tomto článku.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *