LEGO® Ideas 21346 Rodinný strom príde vo februári 2024!

Druhým LEGO® Ideas setom vychádzajúcim vo februári 2024 je LEGO® Ideas 21346 Rodinný strom. V celkovom poradí sa jedná o 54-tý Ideas model. Dostupný bude od 1. februára 2024 v oficiálnom LEGO® obchode za cenu 87,99 €. Predobjednanie je možné už teraz.

Tento set vznikol podľa víťazného návrhu v súťaži, ktorú spoločnosť LEGO® organizovala v roku 2022 spolu s firmou Target v USA. Rodinný strom vtedy do súťaže navrhol Ivan Guerrero s prezývkou Buldoozer a nakoniec aj v súťaži uspel.

Finálna stavebnica sa v niekoľkých aspektoch líši od prvotného fanúšikovského dizajnu. Ako ale býba zvykom, tieto návrhy zvyknú LEGO® dizajnéri upravovať, niekedy viac a inokedy zase menej. V tomto prípade je najväčším rozdielom absencia minifigúrok a zvierat. Originálny návrh počítal s niekoľkými minifigúrkami a domácimi zvieratami.

Rodina z minifigúrok by bola logickým doplnkom tohto setu aj s prihliadnutím na názov Rodinný strom. LEGO® dizajnéri ale minifigúrky vynechali a sústredili sa na strom samotný. V krabici nájdeme až 16 sponiek na prichytenie fotografií alebo iných papierov, ktoré vysia na konároch. Set obsahuje aj veľké množstvo rôznych doplnkov. Nájdeme tu napríklad šarkana, hračkárske lietadlo, vtáčie búdky, motýle, korčule, ďalekohľad, lupu a rôzne prvky kvetov.

V podložke, na ktorej je strom postavený, sa nachádza úložný priestor pre všetky tieto doplnky. Postavený model má 29 cm na výšku, 18 cm na šírku a 18 cm do hĺbky. Celkovo má aj vďaka výberu farieb táto stavebnica nádych jesene. LEGO® predstavuje tento set ako ideálny darček pre blízkeho alebo rodinného príslušníka. Veď to aj dáva logiku, na strom zavesíme rodinné alebo zamilované fotografie a krásny LEGO® set na vystavovanie je na svete.

Podrobnosti

  • Číslo setu: 21346
  • Vek: 18+
  • Počet dielikov: 1040
  • Počet minifigúrok: 0
  • Dátum vydania: 1. Február 2024 (možné predobjednať už dnes)
  • Oficiálna predajná cena: 87,99 €

LEGO® Ideas 21346 Rodinný strom je jedna z piatich nových LEGO® Ideas setov prichádzajúcich v prvej polovici roka 2024. Okrem neho je tu napríklad LEGO® Ideas 21345 Fotoaparát Polaroid alebo 21347 Červená londýnska telefónna búdka. Viac informácií o londýnskej telefónnej búdke nájdete v tomto článku a o fotoaparáte Polaroid tu. Set je dostupný už teraz k predobjednaniu a oficiálne bude v predaji od 1. februára 2024 za cenu 87,99 €.

LEGO® Ideas 21346 Rodinný strom

Nezabudnite, že v termíne od 20. do 24. januára 2024 je pre všetkých členov programu LEGO® Insiders pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode možné získať dvojnásobnú porciu LEGO® Insiders bodov. Viac informácií som spísal v tomto článku.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *