Dva nové LEGO® Darčeky k nákupu od 20. januára

Od včera, 20. januára 2024 sú pri nákupoch v oficiálnom LEGO® obchode dostupné dva darčeky k nákupu.

V predchádzajúcom článku sme informovali o špeciálnej ponuke dvojnásobných LEGO® Insiders bodov za nákup LEGO® setov o 20. do 24. januára 2024. Tento prvý tohtoročný predĺžený Insiders víkend je ideálnou možnosťou na nákup nových setov výchádzajúcich v tomto roku ako aj najlepších setov z roku minulého. Táto ponuka prichádza v dobrom čase pre všetkých, ktorí plánovali kúpu niektorého z množstva nových setov. Napríklad obľubených tém ako LEGO® Friends, LEGO® Harry Potter alebo LEGO® Star Wars. Zoznam všetkých setov, ktoré vyšli v roku 2024 nájdete aj v tomto článku.

Okrem toho je tu možnosť dostať k nákupom aj dva darčeky. Prvým je LEGO® 40611 Rok draka. Ten môže získať každý, kto nakúpi v oficiálnom LEGO® obchode v hodnote aspoň 85 € v čase od 20. do 31. januára 2024. Tento model vychádza pri príležitosti oslavy lunárneho nového roka 2024.

Stavebnica obsahuje model tradičného čínskeho draka s pohyblivým chvostom. Nechýba ani podložka z kociek, ktorá znázorňuje oblohu s oblakmi, a červená papierová obálka ako symbol dobrých prianí. Model draka pozostáva z 214 dielikov a meria vyše 10 cm na výšku, 12cm na dĺžku a 6 cm na šírku.

Okrem neho je tu ešte aj druhý darček v podobe polybagu 40605 Lunárny nový rok – VIP balíček doplnkov. Ten nie je nikde v informáciach na oficiálnej stránke uvedený, nájdeme ho až v košíku po pridaní konkrétneho setu. Pre kvalifikovanie sa na získanie tohto darčeka je treba nakúpiť v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 50 €.

Tento polybag obsahuje 124 rôznych dielikov a doplnkov sezónneho charakteru. Na fotke vidíme napríklad zvieratá, rastliny, čínske lampáše ale aj jedlo, nádoby, bankkovky a rôzne iné.

Nezabudnite, že dvojnásobok LEGO® Insiders bodov bude dostupných v oficiálnom LEGO® obchode od 20. do 24 januára 2024 pre všetkých členov programu Insiders.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *