Nové LEGO® Duplo Prasiatko Peppa prichádza do sveta LEGO® kociek

Nová spolupráca medzi firmami Hasbro a LEGO® Duplo nám prináša prasiatko Peppa a jeho kamarátov v nových stavebniciach, ktoré prídu do ponuky v júni 2024. Prvý krát bola táto spolupráca ohlásená v januári tohto roka. Nadväzuje na úspech, ktorý mali tieto firmy spolu pri uvedení LEGO® Icons 10302 Optimus Prime.

Keďže sa jedná o stavebnice LEGO® Duplo, je jasné, že sú určené malým deťom, pre ktoré by mali byť prvým zoznámením sa s LEGO® kockami. V prvej vlne prídu štyri nové LEGO® Duplo stavebnice. Tie budú v ponuke oficiálneho LEGO® obchodu od 1. júna 2024. Predobjednať sa dajú už teraz na stránke lego.com.

Zoznam všetkých LEGO® Duplo Prasiatko Peppa setov vychádzajúcich 1. júna 2024

LEGO® Duplo Prasiatko Peppa 10431 Prasiatko Peppa – záhrada a domček na strome

Táto zábavná hračka rozvinie lásku malých dievčat a chlapcov k prírode a môžu sa hrať na postavy v záhrade a pomôcť Peppe a Georgeovi vypestovať slnečnicu. Táto hračka na stavanie a prestavovanie má množstvo doplnkov vrátane kanvičky a vidličky, ktoré inšpirujú malých fanúšikov prasiatka Peppa do kreatívnych hier. Deti si precvičia zručnosti jemnej motoriky a schopnosť triedenia a usporiadania kociek tak, aby hračkárska rastlina rástla. Potom sa 2 postavičky môžu hrať na schovávačku v kmeni stromu alebo oddychovať v domčeku na strome. LEGO® Duplo Prasiatko Peppa 10431 Prasiatko Peppa – záhrada a domček na strome si môžete predobjednať už dnes v oficiálnom LEGO® obchode za 19,49 € s termínom vydania 1. jún 2024.


LEGO® Duplo Prasiatko Peppa 10433 Prasiatko Peppa a narodeninový dom

Táto hračka s Prasiatkom Peppa je plná prvkov, ktoré deti poznajú z televízneho seriálu. Dodáva sa s figúrkami Peppy, poníka Pedra a ovečky Suzy, ako aj s Peppiným plyšákom Teddym. Vo vnútri ikonického domčeka sa nachádza spálňa, do ktorej sa dá dostať po rebríku, a kuchyňa, v ktorej sa deti môžu zahrať, že pečú narodeninovú tortu. Je tu aj kúpeľňa s umývadlom, kde môžu dospelí vysvetliť dôležitosť umývania rúk, najmä predtým, než ochutnajú kúsok torty! LEGO® Duplo Prasiatko Peppa 10433 Prasiatko Peppa a narodeninový dom si môžete predobjednať už dnes v oficiálnom LEGO® obchode za 43,99 € s termínom vydania 1. jún 2024.


LEGO® Duplo Prasiatko Peppa 10432 Prasiatko Peppa a výlet na loďke

Táto hračka na stavanie a prestavovanie je plná kreatívnych doplnkov, ktoré batoľatám poskytnú inšpiráciu na vymýšľanie príbehov. Predtým, než sa pustia do hľadania mušlí pomôžu Peppe natrieť sa opaľovacím krémom. Potom si precvičia svoje zručnosti počas stavania hradu z piesku. Ak bude slnko príliš páliť, Peppa sa môže schovať pod slnečník alebo si ísť zaplávať a deti si precvičia koordináciu rúk a očí a jemnú motoriku, keď jej pomôžu nasadiť plutvy. A ak by sa aj deti chceli schladiť, môžu. Tento model loďky Prasiatka Peppa skutočne pláva, takže s touto hračkou do vody si deti užijú hodiny zábavy a špliechania. LEGO® Duplo Prasiatko Peppa 10432 Prasiatko Peppa a výlet na loďke si môžete predobjednať už dnes v oficiálnom LEGO® obchode za 27,99 € s termínom vydania 1. jún 2024.


LEGO® Duplo Prasiatko Peppa 10434 Prasiatko Peppa a supermarket

Pomôžte dievčatám a chlapcom od 2 rokov zahrať sa na výlet do potravín so stavebnicou LEGO® DUPLO® Prasiatko Peppa a supermarket (10434). Deti sa stanú súčasťou rodiny a vyberú sa na nákup potravín v ikonickom červenom aute zo seriálu. Táto hračka pre deti na stavanie a prestavovanie je vybavená doplnkami, ktoré podnecujú tvorivú hru na postavy. So 4 figúrkami – hračkárskym prasiatkom Peppou, Georgeom, Mamičkou Pig a Ockom Pig sa môžu deti hrať na rodičov a deti. Deti objavia predmety zo skutočného supermarketu vrátane samoobslužnej pokladne, nákupného vozíka a mraziaceho boxu. LEGO® Duplo Prasiatko Peppa 10434 Prasiatko Peppa a supermarket si môžete predobjednať už dnes v oficiálnom LEGO® obchode za 69,99 € s termínom vydania 1. jún 2024.


Navyše od 12. do 31. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode až dva darčeky k nákupu LEGO® 40682 Jarný záhradný domček a 30688 Veľkonočný zajačik s farebnými vajíčkami. Všetky podrobnosti tejto ponuky som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.


Ak si chcete pozrieť celý kompletný zoznam všetkých LEGO® stavebníc, ktoré vyšli v roku 2024, nájdete ho na tomto odkaze.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *