Dva nové LEGO® Marvel sety prídu v apríli 2024

Mesiac apríl bude asi podobne ako február slabší čo sa týka nových LEGO® stavebníc. V marci sme dostali cez 50 nových setov a v máji sa zase môžeme tešiť minimálne na nádielku nových LEGO® Star Wars setov pri príležitosti oslavy 4. mája (Deň Star Wars).

Aj napriek tomu niekoľko nových stavebníc príde do ponuky v LEGO® obchode aj v apríli. Zo série Marvel boli ohlásené dve nové zostaviteľné figúrky Zeleného Goblina a Iron Spider-mana. Mne osobne sa veľmi páči práve Zelený Goblin, ktorý je veľmi podarený a určite ma bude lákať si tento model kúpiť.

Zoznam všetkých LEGO® Marvel setov vychádzajúcich 1. apríla 2024

LEGO® Marvel 76284 Zostaviteľná figúrka: Zelený Goblin

Táto zberateľská hračkárska zostaviteľná figúrka zloducha z vesmíru Marvel bude zábavným superhrdinským darčekom, s ktorým sa deti môžu hrať a následne ju vystaviť. Pohyblivé kĺby v ramenách, rukách, bedrách a nohách umožnia deťom vytvárať parádne akčné pózy počas napínavých misií. Autenticky prepracovaný Zelený Goblin sa dodáva s 2 tekvicovými bombami a slávnym klzákom. Bomby sa mu zmestia do ruky aj do úložného priestoru v zadnej časti klzáku. Hračka je ideálna na samostatnú hru na postavy. LEGO® Marvel 76284 Zostaviteľná figúrka: Zelený Goblin príde do ponuky v oficiálnom LEGO® obchode 1. apríla 2024 za cenu 35,99 €.


LEGO® Marvel 76298 Zostaviteľná figúrka: Iron Spider-man

Polohovateľná figúrka superhrdinu meria vyše 27 cm na výšku a má pohyblivé kĺby v ramenách, rukách, bedrách a nohách, takže si s ním deti môžu zinscenovať dynamické dobrodružstvá. Figúrka má na sebe špičkové brnenie Iron Spider-Mana, ktoré vytvoril Tony Stark, a obsahuje 4 ďalšie pohyblivé ruky. Pre väčšiu digitálnu zábavu si stavitelia môžu približovať a otáčať súpravy v 3D rozhraní a sledovať svoj pokrok pomocou zábavnej a intuitívnej aplikácie LEGO® Builder. LEGO® Marvel 76298 Zostaviteľná figúrka: Iron Spider-man kúpite v oficiálnom LEGO® obchode už 1. apríla 2024 za cenu 32,99 €.


Nezabudnite že od 1. do 10. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 200 € prvú zo štyroch tohtoročných stavebníc 40680 Kvetinárstvo.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *