LEGO® Darček k nákupu (GWP) nového setu Pán prsteňov!

K nákupu novej stavebnice LEGO® Icons 10333 Pán prsteňov Barad-dur môžu tí najrýchlejší dostať navyše darček k nákupu v podobe setu LEGO® Icons 40693 Pán prsteňov Fell beast. Bude sa ale trebať poponáhľať, pretože o tento darček bude enormný záujem.

LEGO® Icons 40693 Pán prsteňov Fell beast
LEGO® Icons 40693 Pán prsteňov Fell beast

Získať tento exkluzívny darček k nákupu bude možné pri zakúpení LEGO® Icons 10333 Pán prsteňov Barad-dur v termíne od 1. do 7. júna 2024. To znamená, že najväčšiu šancu budú mať členovia programu LEGO® Insiders. Oni si stavebnicu môžu objednať už od 1. júna, zatiaľ čo ostatní sa k nej dostanú až od 4. júna. Takže ak ešte nie ste zaregistrovaní v programe Insiders, urobte tak čo najskôr, je to zdarma. Zabezpečíte si tak najlepšiu šancu na získanie darčeka, pretože ten bude dostupný iba do vyčerpania zásob, čo môže nastať veľmi rýchlo.

LEGO® Icons 40693 Pán prsteňov Fell beast
LEGO® Icons 40693 Pán prsteňov Fell beast

Samotná stavebnica obsahuje 269 dielikov a minifigúrku jedného z Nazgúlov. Minifigúrka bude exkluzívna pre tento set a je možné že sa už v žiadnom ďalšom sete neobjaví. Z kociek si budeme môcť postaviť okrídleného tvora, ktorého používajú Nazgúlovia na rýchlu prepravu po Stredozemi.

LEGO® Icons 40693 Pán prsteňov Fell beast
LEGO® Icons 40693 Pán prsteňov Fell beast

Drak disponuje pohyblivými nohami, krídlami, krkom a hlavou. Krídla budú pravdepodobne z textílie na ktorej vidíme potlač. Model stojí na výstavnom podstavci z hradieb mesta Osgiliath. Na svojom chrbte nosí minifigúrku jedného z Nazgúlov. Ten je samozrejme celý v čiernom aj s čiernou kapucňou. V ruke drží svoj meč.

Podľa mňa tvor vyzerá trochu divne a mám pocit, že sa s ním dizajnéri mohli vyhrať trochu viac a spraviť ho detailnejšie. Na druhú stranu oceňujem že tento darček vôbec vznikol a je ideálny na vystavenie k novému setu LEGO® Icons 10333 Pán prsteňov Barad-dur.

Obidve stavebnice vychádzajú spolu v oficiálnom LEGO® obchode od 1. júna 2024. Všetky dôležité informácie ohľadom hradu Barad-dur nájdete v tomto článku.


Ak chcete vedieť, ktoré nové stavebnice vyšli a vychádzajú v roku 2024, ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze.

Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *