Osláv Deň Mária s dvojnásobkom LEGO® Insiders bodov!

Pri oslave Dňa Mária ponúka LEGO® dvojnásobok Insiders bodov (predtým VIP body) za nákup setov LEGO Super Mario od 4. do 11. marca 2024.

10. marec je označovaný za deň Mária a tak ako každý rok bude patriť najznámejšiemu videohernému inštalatérovi od Nintenda. Tak ak býva zvykom, spoločnosť LEGO® sa zapojí do osláv so svojou ponukou dvojnásobku LEGO® Insiders bodov pri kúpe niektorej zo Super Mario stavebníc.

Tohtoročná akcia s názvom MAR10 DAY bude prebiehať od 4. marca do 11. marca. V tomto čase máme možnosť doplniť svoju zbierku o nové LEGO® Super Mario sety a navyše získať aj dvojnásobok Insiders bodov. Táto akcia prichádza v tom správnom čase, keďže v oficiálnom LEGO® obchode je niekoľko Super Mário setov vo výpredaji.

LEGO® Super Mário vo výpredaji

Okrem dvoinásobku Insiders bodov nás spoločnosť LEGO® láka aj na iné špeciality v rámci tejto špeciálnej ponuky. Zatiaľ ale nie je úpne jasné, čo všetko v tom bude zahrnuté. Na LEGO® stránke nájdeme toto vysvetlenie:

Počas našich osláv všetkého, čo súvisí s témou LEGO® Super Mario™, nájdu členovia programu LEGO® Insiders skvelé ponuky vrátane losovania a dvojnásobku bodov za všetky nákupy stavebníc LEGO® Super Mario™. Od 4. 3. do 11. 3!

Ponuka ku dňu Mária je tento rok oproti minulému roku o dosť slabšia. Minulé roky nám LEGO® pripravilo aj darčeky k nákupu (GWP), zberateľské mince alebo predstavenie stavebnice LEGO® Super Mario 71423 Bitka v Dry Bowserovom hrade – rozširujúci set. Tento rok zatiaľ žiadne podobné darčeky ohlásené neboli. Ostáva len dúfať, že si pre nás LEGO® prichystalo nejaké prekvapenie.

Nezabudnite že od 1. do 10. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 200 € prvú zo štyroch tohtoročných stavebníc 40680 Kvetinárstvo.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *