Päť nových LEGO®Dreamzzz setov v ponuke od januára 2024!

Od 1. januára 2024 nám spoločnosť LEGO® prináša päť nových setov z témy Dreamzz, ktorá pribudla do LEGO® sveta v roku 2023. Odvtedy si našla mnoho fanúšikov a preto má miesto v LEGO® ponuke aj pre rok 2024. Okrem nových LEGO® stavebníc prináša nová téma aj televízny seriál, oficiálny časopis a veľa iného.

Prvé oznámené sety LEGO® Dreamzzz vyšli v roku 2023 a jednalo sa o veľmi zaujímavé stavebnice plné farieb. V ponuke bolo najprv viac väčších a drahších setov a možno aj preto tento rok dizajnéri zvolili menšie modely s priaznivou cenovkou. Poďme sa teda pozrieť na prvú tohtoročnú várku LEGO® Dreamzzz.

Zoznam všetkých LEGO® Dreamzzz setov vychádzajúcich 1. januára 2024

LEGO® Dreamzzz 71471 Mateo a jeho terénne auto

Stavebnica vychádza z napínavého televízneho seriálu a deti v nej môžu pomôcť hrdinom Mateovi a Z-Blobovi získať späť čarovné presýpacie hodiny tým, že si postavia hračkárske vozidlo ako púštnu buginu alebo štvorkolku. Táto akčná hračka ponúka 2 napínavé možnosti stavania a podnieti deti, aby rozvíjali svoju fantáziu a vybrali si vlastné dobrodružstvá.

V režime buginy ide o veľké terénne vozidlo s otáčajúcimi sa kolesami a v režime kvadrokoptéry je z nej zasa kompaktný lietajúci stroj s nadupanými zadnými motormi. Stavebnicu oživujú postavičky LEGO® DREAMZzz vrátane detailne prepracovanej minifigúrky Matea, ktorá sa dodáva s vystreľovačom. Model obsahuje aj figúrky Škodliviek a Mateovho lepkavého pomocníka Z-Bloba, takže deti môžu byť kreatívne a postaviť si vlastné dobrodružstvo snov. LEGO® Dreamzzz 71471 Mateo a jeho terénne auto je dostupné v oficiálnom LEGO® obchode za cenu 9,79 €.

LEGO® Dreamzzz 71472 Izzie a jej teplovzdušný balón v tvare narvala

Táto stavebnica na motív napínavého televízneho seriálu umožňuje deťom pomôcť postavičke hrdinky LEGO® DREAMZzzIzzie zachrániť svoje hračkárske zvieratko, zajačika Bunchu, zo zajatia zloducha z nočnej mory tým, že postavia fantazijnú hračku v podobe veľryby.Táto parádna hračka LEGO so zvieratami podnecuje deti k vymýšľaniu vlastných dobrodružstiev a rozvíjaniufantázie tým, že majú na výber 2 možnosti stavania.

Model obsahuje množstvo funkcií vrátane otváracej tlamy a dostatočného priestoru vo vnútri na malé predmety, ako sú ozdobné dieliky a balóny. Deti potom môžu model hlbokomorského zvieraťa premeniť na hračkársky teplovzdušný balón alebo na rýchly a obratný čln.Stavebnicu oživujú postavičky LEGO® DREAMZzz vrátane hrdinky Izzie a Škodlivky. Balenie obsahuje aj malú figúrku zajačika Bunchu, takže deti môžu prežiť celý príbeh a vytvoriť si vlastné stavby snov. LEGO® Dreamzzz 71472 Izzie a jej teplovzdušný balón v tvare narvala môžete kúpiť v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za cenu 14,49 €.

LEGO® Dreamzzz 71475 Pán Oz a jeho vesmírne auto

Stavebnica vychádza z napínavého televízneho seriálu a umožňuje deťom pomôcť pánovi Ozovi a Albertovi zachrániť Jaydena, ktorého zajala Škodlivka.Deti si vyberú vlastné dobrodružstvá a model si môž postaviť v dvoch rôznych režimoch – v režime vesmírneho vozidla alebo v režime vesmírneho raketoplánu. V režime vesmírneho vozidla má model výsuvné ramenona uchopenie, pohyblivý satelit a minihračku vozidla.

V režime vesmírneho raketoplánu má dve veľké strieľajúce delá a minihračku raketoplánu.Hrdinovia DREAMZzz pán Oz a Jayden oživia seriál a umožnia deťom prehrať si obľúbené scény z televízneho seriálu. Stavebnica obsahuje aj figúrku Alberta a Škodlivku, ktorej polohovateľné chápadlá môžu uväzniť minifigúrku Jaydena. LEGO® Dreamzzz 71475 Pán Oz a jeho vesmírne auto kúpite od 1. januára 2024 v oficiálnom LEGO® obchode za sumu 27,99 €.

LEGO® Dreamzzz 71476 Zoey a mačkosova Zian

Táto stavebnica obsahuje návod na stavanie s príbehom a 2 napínavé režimy stavania, takže sa deti môžu ponoriť do dobrodružstva vo svete snov a užiť si dvojnásobok hier a zábavy. Ich fantázia naberie nové obrátky, keď sipostavia Ziana ako mačkosovu s krídlami, ktorý odletí pred nočnými morami, alebo ako mačkopáva s krásnym perím, aby ich zahnal.

Akciu oživujú 3 minifigúrky: Zoey, Cooper a Nočný lovec, ako aj jeho prisluhovači Sneak a Snivel. A vďaka skvelým doplnkom, ako je Zoeyin strieľajúci luk a Cooperova lietajúca motorka, podnieti táto fantastická hračka deti k inscenácii obľúbených scén aj nekonečnému vymýšľaniu nových napínavých príbehov. LEGO® Dreamzzz 71476 Zoey a mačkosova Zian kúpite v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára za 49,99 €.

LEGO® Dreamzzz 71477 Veža Pieskomuža

Stavebnica bola vyvinutá podľa napínavého televízneho seriálu a deti s ňou môžu pomáhať postavičkám hrdinov brániť Pieskomužov magický domov pred zlou Nikdyčarodejnicou a jej prisluhovačom Sneakom! Táto fantasy hračka podnieti fantáziu detí tým, že im ponúka 2 možnosti stavania. Môžu si vybrať, či model premenia na impozantnú pevnosť alebo na elegantnú hračkársku vežu. Vo verzii pevnosti je model vybavený delom s presýpacími hodinami a vo verzii veže má otáčajúci sa vrchol.

Obe možnosti obsahujú zaujímavé doplnky, ako je stojan na zbrane, stanica na výrobu elixírov a magická kniha, a navyše figúrky fantazijných zvierat vrátane polohovateľného hračkárskeho vtáčika a hračkárskeho pavúka. Izzie, Mateo, Logan, Pieskomuž a zlá Nikdyčarodejnica, ako aj figúrka Sneaka, oživia stavebnicu hradu, aby si deti mohli postaviť vlastnú vysnívanú vežu. LEGO® Dreamzzz 71477 Veža Pieskomuža dostanete od 1. januára 2024 v oficiálnom LEGO® obchode za 87,99 €.

Nezabudnite, že od 1. do 16. januára 2024 máte možnosť získať dva darčeky k nákupu v oficiálnom LEGO® obchode. Všetky detaily tejto ponuky ako aj sumu potrebnú na získanie som spísal v tomto článku.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *