Tohtoročné Darčeky k nákupu ku Dňu LEGO® Star Wars (May the 4-th be with you)!

Pomaly sa k nám dostávajú nové informácie o tohtoročných darčekoch k nákupu pri príležitosti osláv Dňa Star Wars May the 4th. Okrem toho tento rok oslavujeme aj 25 rokov spojenia LEGO® Star Wars a taktiež 25 rokov od vydania flimu Epizóda I Skrytá Hrozba.

Každý rok nám pri príležitosti oslavy tohto dňa prináša spoločnosť LEGO® nové exkluzívne LEGO® stavebnice, zľavy na vybrané sety, darčeky k nákupu ale aj iné rôzne odmeny napríklad pre členov programu LEGO® Insiders. Niektoré stavebnice dokonca obsahujú aj špeciálne minifigúrky s logom 25 rokov LEGO® Star Wars na chrbte.

LEGO Star Wars deň May the 4th be with you
LEGO® Star Wars deň May the 4th be with you

Aby toho nebolo málo, LEGO® potvrdilo že aj tento rok sa pri nákupe tovaru na oficiálnej LEGO® stránke dočkáme minimálne troch nových Darčekov k nákupu (GWP). Všetky tri budú dostupné v termíne od 1. do 5. mája 2024 alebo do vypredania zásob. Pre ich získanie bude potrebné nakúpiť v oficiálnom LEGO® obchode tovar v rôznej hodnote.

Darčeky k nákupu LEGO Star Wars
Darčeky k nákupu LEGO® Star Wars

LEGO® Star Wars 40686 Vojenský transportér Obchodnej federácie

Prvým a zároveň aj najväčším a najdrahším darčekom je LEGO® Star Wars 40686 Vojenský transportér Obchodnej federácie. Pre získanie tohto darčeka bude potrebné nakúpiť v minimálnej hodnote 160€. Dostaneme ale 262 dielikov, z ktorých postavíme vojenský transportér Obchodnej federácie aj s ôsmymi droidmi. Do transportéra môžeme naložiť dvoch droidov-pilotov a šiestich bojových droidov, ktorých vieme zavesiť na stojan. Ten môžeme rozložiť a vysunúť rovnako ako sme mohli vidieť vo filme. Do vozidla sa navyše zmestia aj blastre droidov. Ako bonus je v krabici aj kocka k výročiu 25 rokov LEGO® Star Wars.


LEGO® Star Wars 30680 AAT Polybag

Druhým Darčekom je zmenšený model vozidla LEGO® Star Wars 30680 AAT v plastovom sáčku, v ktorom nájdeme 75 dielikov. Set dostane každý, kto v termíne od 1. do 5. mája nakúpi v oficiálnom LEGO® obchode aspoň za 40€.


LEGO® Star Wars 5008818 Collect Battle of Yavin

A nakoniec tretím darčekom k nákupu (GWP) ku dňu Star Wars 2024 je LEGO® Star Wars 5008818 Collect Battle of Yavin. Získať ju môžete od 1. do 5. mája 2024 pri nákupe LEGO® Star Wars za aspoň 90€ ak ste členom programu LEGO® Insiders. Dostanete zberateľskú mincu na ktore je zobrazený Lukeov X-wing prelietajúci koridorom na Hviezde Smrti.

LEGO Star Wars 5008818 Collect Battle of Yavin
LEGO® Star Wars 5008818 Collect Battle of Yavin


Darčeky k nákupu pre Deň Star Wars 2024


Momentálne je v oficiálnom LEGO® obchode možnosť získať dva nové Darčeky k nákupu. LEGO® 40684 Obchod s ovocím bude dostupný zadarmo pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode v termíne od 15. do 25. apríla 2024 alebo do vyčerpania zásob. Jediná podmienka je nakúpiť v obchode za aspoň 200€ a samozrejme treba mať LEGO® Insiders účet, ktorý je ale zdarma a jeho založenie je otázkou niekoľkých minút.

LEGO® 30666 Darčekové zvieratká a Šípková Ruženka a lesné ihrisko môžete získať v termíne od 15. do 29. apríla pri nákupe niektorej stavebnice z tém LEGO® Friends, LEGO® Animal Crossing, LEGO® Disney Princezné, LEGO® Creator 3v1 alebo LEGO® Dreamzzz v hodnote aspoň 50€.


Ak chcete vedieť, ktoré nové stavebnice vyšli a vychádzajú v roku 2024, ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze.

Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *